Restauracja

Restauracja „SALT HOUSE” to jedno z najbardziej niezwykłych i oryginalnych miejsc na kulinarnej mapie Polski. Zlokalizowana w samym sercu pięknego Parku Solankowego w Inowrocławiu, nad brzegiem malowniczego stawu, w odległości zaledwie 70 metrów od tężni.

Restauracja jest czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 12.00 – 22.00. Codziennie live music od godz. 19.00.

Serdecznie zapraszamy!

KUCHNIA

W stylowych, ciepłych wnętrzach restauracji serwujemy zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej jak i wyszukane specjały kuchni śródziemnomorskiej. Organizujemy weekendowe „Podróże Kulinarne” dzięki którym mamy przyjemność zabierać gości do słonecznej Italii, Hiszpanii czy Grecji.

ORGANIZACJA IMPREZ

Restauracja Salt House to doskonałe miejsce na romantyczną kolację we dwoje, wesele, uroczystość rodzinną oraz imprezę firmową czy integracyjną. Nasz zespół pracuje z pasją, starając się stworzyć wyjątkowy klimat. Wybierając restaurację Salt House możecie mieć Państwo pewność, że smaczne i wykwintnie podane potrawy nie zawiodą Państwa kulinarnych oczekiwań.

DLA DZIECI

Dla małych smakoszy przygotowaliśmy zdrowe i pyszne menu oraz świeżo wyciskane soki owocowe, desery lodowe z owocami i domowe ciasta. Taka uczta z pewnością rozpromieni niejedną dziecięcą buzię, a czas spędzony wraz z rodziną w restauracji umilą koń na biegunach, drewniane klocki, kolorowe kredki oraz mnóstwo innych zabawek w „kąciku malucha”.

PATIO I BAR

Sercem naszej restauracji jest zielone Patio. W okresie wiosenno – letnim ulubione miejsce relaksu naszych Gości. Na dwóch poziomach, w otoczeniu roślin i świeżym powietrzu rozpieszczamy dobrym smakiem. Do dyspozycji gości pozostaje również bar gdzie w kameralnej atmosferze można poczytać prasę, rozkoszować się aromatem świeżo parzonej kawy i herbaty a wieczorem ugasić pragnienie drinkiem skomponowanym z bogatej oferty alkoholi.

Contact US:
OUR DIETS: